Referencie - NAOMI Biocosmetics

REFERENCIE

Produkty prírodnej bio kozmetiky NAOMI BioCosmetics používajú ženy všetkých vekových kategórií a mali možnosť ich vyskúšať aj mnohé blogerky, kozmetičky a vizážistky, ktoré sa s nami podelili o ich postrehy:

Denisa VYšňovská

Miss Slovenska, blogerka a milovníčka prírodnej kozmetiky

Milujem kozmetiku, veď som žena, no hlavne si všímam aj to, čo sa v nej nachádza a nájsť naozaj prírodnú kozmetiku a netestovanú na zvieratkách je ťažké. Preto som nesmierne rada, že som objavila práve Naomi BioCosmetic, ktorá toto spĺňa a je zo Slovenska!
No nie je to len o tom, či je prírodná alebo netestovana na zvieratkách, ale mojej pleti naozaj pomáha. Keď sa mi dostala do rúk, musela som ju v momente vyskúšať, odvtedy ju používam denno-denne. Pleť mám naozaj čistejšiu a bez akné, ktoré sa na nej raz za čas našlo. Zbožňujem jej jemnú vôňu a zlato, ktoré sa v kozmetike nachádza. Úžasné je hlavne telové mlieko, ktoré sa na pokožke pekne trblieta.
Krém mi slúži aj ako podklad pod mejkap, pretože na tvári zanecháva hebký filter. Vyskúšala som už veľa značiek a druhov prírodnej a vegánskej kozmetiky, no Naomi BioCosmetics patrí na prvé miesto.

Vierka Ayisi

Inštruktorka yogy, tanečníčka, lifestyle coach

“Naozaj som vyskúšala už všeličo, ale na kozmetiku Naomi moja pleť a pokožka veľmi rýchlo a pozitívne reagovala ihneď.
Obľúbila som si pleťový krém, pleťovú vodu a masku a milujem pocit, ktorý zanecháva na pokožke telový krém. Kozmetika Naomi vyhovuje mojej filozofii o zdravom životnom štýle. A je to presne ten typ kozmetiky, ktorej používanie si všimlo aj moje okolie, pretože sa mi okamžite zmenila štruktúra a čistota pleti.
Vrelo odporúčam. Naozaj kvalitné a efektívne produkty. “

Nikoleta Kováčová

Blogerka a youtuberka zaoberajúca sa etickým vegánstvom, rastlinnými receptami a netestovanou kozmetikou

" Vyskúšala som celú radu produktov Naomi BioCosmetics a žiaden ma nesklamal. Najviac som si obľúbila regeneračný a hydratujúci denný a nočný krém alebo telové mlieko. Všetky sa krásne vstrebávajú do pokožky a ich jemná vôňa mi pripomína sladké hrozienka. Naomi je kvalitná a premyslená značka prírodnej kozmetiky s ktorou som spokojná."

Daniela a Veronika

Speváčky, milovníčky hudby a módy

„Mali sme možnosť vyskúšať množstvo produktov rôznych svetových značiek a sme rady, že sme objavili kvalitnú slovenskú kozmetiku, dokonca netestovanú na zvieratách, s príjemnou vôňou, neodolateľnými účinkami a ešte aj v krásnom balení. Obľúbili sme si najmä krémy na tvár, nakoľko v zimnom období pleť potrebuje hydratáciu a sú rovnako úžasné ako aj ďalšie produkty Naomi BioCosmetics.“

Natália Pažická

Slow fashion blogerka a environmentálny aktivista

„Ako dobre vieme, na trhu sa nachádza veľa konvenčnej kozmetiky, ktorá je založená na rôznych chemických prísadách. Preto ma nesmierne teší, že aj na Slovensku sa nájde značka prírodnej, certifikovanej, veganskej a netestovanej kozmetiky, ktorá je dôkazom, že sa to dá robiť lepšie. Kozmetika Naomi BioCosmetics má veľmi príjemnú vôňu, bez obsahu parfumov, nádherne sa vpíja a zanecháva pokožku mäkkú a hydratovanú. Dostupná už aj v DM, odporúčam vyskúšať..“

MUDr. Peter Lukáč, MPH

NAOMI BioCosmetics odporúča aj uznávaný chirurg,expert komplexná medicínska expertíza CME Swiss MUDr. Peter Lukáč, MPH

"Mal som tú česť stáť pri vzniku tejto unikátnej slovenskej bio prírodnej a dokonca aj vegánskej kozmetiky. Keďže už roky predpisujem produkty z pravého červeného kórejského ženšenu mojim pacientom s veľmi vysokou účinnosťou, bol som fascinovaný a zvedavý na účinky ženšenu v kozmetike. A môžem povedať za seba ale aj za široké spektrum klientiek, ktoré kozmetiku vyskúšali, je jednoducho skvelá. Z každej strany počúvam samé pozitívne ohlasy a ja sám oceňujem prírodné zloženie z ingrediencií z celého sveta a luxusný design."

Martina Hadidom

Zakladateľka značky NAOMI BioCosmetics

10.12. 2018 sa mi vyšmykol hrniec s horúcou polievkou a nepekne mi popálil tvár aj ruku. Nepríjemne to štípalo a fľaky boli naozaj veľmi škaredé. Bála som sa pozrieť do zrkadla, bola som zdesená... Radila som sa s viacerými známymi lekármi, lekárničkami i estetickými klinikami, aké účinné látky by boli najvhodnejšie, aby sa mi nevytvorili jazvy či nezostali fľaky. Dospela som k záveru, že všetky potrebné aktívne látky na podporu hojenia popáleniny vlastne máme v našich produktoch. Samé luxusné bio vzácne oleje, vitamín D, vitamín E, Vitamín B, Aloe Vera dokonca i D-Panthenol. K tomu navyše ešte prírodné kmeňové bunky z kostihoja lekárskeho, ktoré prenikajú až do najhlbších častí pleti a podporujú/urýchľujú tvorbu nových buniek a zrazu nebolo o čom.

Rozhodla som sa spraviť na sebe pokus. Používala som výlučne naše produkty - konkrétne Pleťový krém Rich nakoľko je hutnejší a ja som potrebovala veľa hydratovať a striedala som ho s pleťovou maskou (dokonca i niekoľkokrát za deň). Masku som si však nezmývala, zakaždým som ju len nechala do pokožky vstrebať, vpiť.

Na veľké prekvapenie bola moja pleť už pred Vianocami bez škaredých popálenín a nezostali našťastie ani jazvy či iné známky porušenia pleti. Za 12 dní som vyzerala tak ako pred popálením!!!

Vždy som si za našimi produktami pevne stála a bola som nesmierne hrdá na to, čo sme vyvinuli, a ako našim zákazníčkam či zákazníkom pomáhajú, no po tejto skúsenosti sú pre mňa tieto produkty omnoho omnoho vzácnejšie a sú pre mňa hotovým zázrakom :) (

PS: fotky sú fotené len z mobilu, myslela som si, že sa to bude hojiť veeeeľmi dlho a ani ma nenapadlo, že túto príhodu budem niekedy takto verejne zdieľať)

10.12.201822.12.2018

Viktória Janov

Šikovná fotografka a blogerka

„Luxusná bio & vegánska kozmetika vás už navonok očarí krásnym balením bielo zlatej kombinácie. Už samotné balenie prezrádza, že táto kozmetika nebude len taká hocijaká. Čo sa týka vizuálnej stránky, zaľúbila som sa hneď. Na tejto značke taktiež veľmi oceňujem, že ide naozaj o kvalitné prírodné produkty a že sa netestujú na zvieratkách, čo o množstve značiek povedať nemôžme. Celá filozofia firmy sa mi veľmi páči a preto som sa na testovanie naozaj tešila. Za mňa je toto jedna z najlepším prírodných kozmetík, ktoré som doteraz vyskúšala a myslím, že sa rozhodne do nej oplatí investovať. Už len ten pocit, že máte krajšiu a zdravšiu pleť po niekoľkých dňoch používania stojí naozaj za to.“
Celú recenziu je možné nájsť TU

Dominika M.

copywriter

“Už roky používam a vyhľadávam len prírodnú kozmetiku z kvalitných ingrediencií, ktorá mojej pleti dodá všetko čo potrebuje, zbytočne ju nezaťaží, ľahko sa vstrebe, pleť rozžiari, nádherne vonia a nelepí. Naomi BioCosmetics spĺňa všetko, čo od dobrej kvalitnej kozmetiky vyžadujem, preto sa k nej s radosťou vraciam. Navyše som nadšená z toho, že ide o slovenské produkty, ktoré nie sú testované na zvieratách a svojou výrobou nezaťažujú životné prostredie.“

Simona Slováková

PR Manažér

„Naomi BioCosmetics som objavila náhodou, vyskúšala a zostala značke verná. Ako prvé ma zaujali bio & vegan šampón a kondicionér, s ktorými som bola natoľko spokojná, že ma presvedčili siahnuť aj po pleťovom kréme a a regeneračnej pleťovej maske. Moja pleť je poznateľne krajšia, zdravšia a rozžiarenejšia. Na Naomi BioCosmetics oceňujem ako jej luxusné zloženie, tak i filozofiu značky. Veľkým plusom sú pre mňa aj recyklovateľné obaly a netesovanie kozmetiky na zvieratách. Do produktov Noami BioCosmetics sa rozhodne oplatí investovať, vaša pleť vám bude vďačná.“


Hore